Hastaneye kaldırılan Oscar’lı oyuncu Jamie Foxx ilk kez konuştu: Beni öyle görmenizi istemedim

Ödüllü oyuncu Jamie Fox, geçtiğimiz nisan ayında Atlanta’da Cameron Diaz ile rol aldığı “Back in Action” filminin setinde rahatsızlanmıştı. Foxx’un ailesi oyuncunun bazı “tıbbi komplikasyon” nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı.

55 yaşındaki oyuncu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu. Foxx paylaşımında “Birçok insanın benden haber almayı beklediğini biliyorum ama dürüst olmak gerekirse beni öyle görmenizi istemedim” dedi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Jamie Foxx (@iamjamiefoxx)’in paylaştığı bir gönderi

“İÇİMDEN BORULAR ÇIKARKEN GÖRMENİZİ İSTEMEDİM”

Oyuncu sözlerine “Beni gülerken, iyi vakit geçirirken, partilerken, şaka yaparken, bir filmde, bir televizyon programında görmenizi istiyorum. Sadece beni, içimden borular çıkarken ve hayatta kalıp kalamayacağımı çözmeye çalışırken görmenizi istemedim” diyerek devam etti.

“CEHENNEMİ YAŞADIM”

Ailesinin kendisine bu süreçte çok destek olduğunu ve kendisini koruduğunu belirten oyuncu, “İnsanlar kör olduğumu söyledi. Gördüğünüz gibi gözlerimde sorun yok, gayet iyi durumdalar. Felç geçirmedim ama cehennemi yaşadım ve iyileşme yolunda bazı engebeler de vardı ama geri döneceğim ve çalışabilir durumdayım” dedi.

Videoyu sonlandırırken duygulanan Oscar’lı oyuncu, destek veren herkese teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx