Yılan hikayesine dönen cinayet… Hem annesini hem babasını öldürdü… Savunmasını böyle yaptı: ‘Cinsel sapkınlığı vardı’


Kütahya’da Meydan mahallesi Meltem sokak üzerinde bulunan bir evde 19 yaşındaki Mert F.Ş. isimli genç, üvey babası Ünal Koçer ile annesi Sevgi Koçer’i vurduktan sonra polis ekiplerine ihbarda bulunmuş, bunun üzerine olay yerine gelen polis ekipleri daire kapısı kilitli olduğundan kapıyı koçbaşı ile kırıp içeri girmişti. Olayda bir başka iddiaya göre ise Ünal Koçer anne Sevgi Koçer’i öldürmüş ve bunu gören Mert F.Ş. Ünal Göçer’i öldürmüştü.

Dubleks dairenin üst katına çıkıldığında KETEM’de ebe olarak çalışan 48 yaşındaki Sevgi Koçer ve 53 yaşındaki kuaför Ünal Koçer’in silahla öldürüldüğünü tespit etmişti.

Olay sonrasında şüpheli Mert F.Ş. polis ekiplerince gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine getirildi.

ÇELİK YELEK VE FİŞEK AYRINTISI

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliğinde ifade veren şüpheli Mert F.Ş., annesinin cinsel bir sapkınlığı olduğunu iddia etti.

Telefonunda yetişkin filmi bulunduğunu, üvey babası ile anlaşamadığını, annesi ve üvey babasının sürekli olarak kendisine baskı kurduğunu, bunun üzerine çelik yelek, tabanca ve fişek aldığını, ayrıca evde annesine ait av tüfeği olduğunu ancak kendisinden korktukları için kurma kolunu çıkartıp sakladıklarını, kurma kolunu da temin ettiğini ifade etti.

Olayı gerçekleştirmeden önce annesi ve üvey babasının kendisini evden kovduklarını belirten şüpheli Mert F.Ş., yemek masasında tartıştıklarını ve anne ve üvey babasının kendisini evden kovduklarını kaydetti. Bunun üzerine odasından aldığı tüfek ve tabanca ile ilk olarak tüfekle annesine ateş ettiğini, ardından tüfekle bir el üvey babasına ateş ettiğini, kartuşun bitmesi üzerine belinden çıkardığı tabanca ile 3 el daha ateş ettiğini itiraf etti.

Katil zanlısı Mert F.Ş.’nin., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx