Ünlü Analist Çöküş Kapıda Dedi Ve Bu Altcoin İçin Uyardı

MATIC dahil altcoin piyasasında asılsız Bitcoin haberi sonrasında bir dalgalanma var. Bu dalgalanma kimi analistlerin dikkatini çekiyor. Bu noktada yeni uyarılar da gelmeye devam ediyor. Son uyarı çöküş tahminleriyle ünlü olan Crypto Capo’dan geldi. Analistin bir kripto para birimiyle ilgili uyarıları var. Detaylara bakalım.

Cripto Capo’nun altcoin MATIC için geleceğine ilişkin endişeleri

Kripto para piyasası, fiyat dalgalanmalarının yatırımcılar arasında hem iyimserliğe hem de ihtiyata neden olduğu bir akış halinde. Bazı altcoinler etkileyici artışlar gösterirken, Crypto Capo gibi uzmanlar düşüş tahminlerini paylaşmaya devam ediyor. Önde gelen bir kripto para analisti olan Crypto Capo, kısa süre önce endişelerini dile getirdi. Ayrıca bütün dikkatini Polygon’a (MATIC) yöneltti. Buna göre gelecekteki fiyat hareketleriyle ilgili soruları gündeme getirdi.

Crypto Capo’nun son analizine göre, MATIC’in ilk hedef aralığı 0,29 – 0,30 dolar olarak belirlendi. Önümüzdeki dönemde MATIC için potansiyel daha fazla düşüş öngörüyor. Ayrıca yatırımcıların endişelerine katkı sağlıyor. Crypto Capo, MATIC için sürekli olarak önemli düşüşler öngördü. Buna göre şu anda 0,5 dolardan işlem gören bir kripto para biriminin son çare senaryosu olarak 0,04 dolara düşebileceğini öne sürecek kadar ileri gitti. Bu kasvetli tahminler kripto para topluluğunda fark edilmedi.

Farklı bir tahmin

Crypto Capo, yakın zamanda attığı bir tweet’te daha önce paylaştığı MATIC-BTC grafiğini tekrar ziyaret etti. Bu fırsatı, düşüş tahminlerinin şu ana kadar doğruluğunu kanıtladığını vurgulamak için yapıyor. Ayrıca takipçilerine mevcut tahminlerinin arkasında durduğuna dair güvence vermek için kullandı. Crypto Capo, “Gördüğünüz gibi benim görüşlerim orta ve uzun vadeli. Oynadığımız sürece ne kadar süreceği umurumda değil. Daha da düşmesini bekliyoruz. MATIC çok zayıf. Buna göre ilk hedefe ani bir düşüş için ayarlanmış görünüyor.” vurgusu yapıyor.

Kripto para topluluğu Crypto Capo’nun tahminleri konusunda ikiye bölünmüş durumda. Buna göre bazıları bunları değerli içgörüler olarak kabul ediyor. Ancak diğerleri temkinli yaklaşıyor. Kripto para piyasasının oynaklığını bilmek elbette önemli. Diğer taraftan fiyatların piyasa duyarlılığı, haberler ve benimseme dahil olmak üzere çeşitli faktörlere yanıt olarak hızla değişebileceğini unutmamak gerekiyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda MATIC için gelecek belirsizliğini koruyor. Diğer taraftan yatırımcılar Crypto Capo gibi uzmanların görüşlerine bakıyor. Ayrıca kendi araştırmaları ve risk toleranslarıyla birlikte bu görüşleri değerlendirmeliler. Kripto para piyasası, öngörülemez olsa da, hem önemli kazançlar hem de önemli kayıplar için potansiyeli ile yatırımcıları büyülemeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx