Prime’a Özel “Yılın Son Fırsatları” 25 Aralık’a Kadar Amazon’da

Amazon.com.tr‘nin her yıl gerçekleştirdiği, yılbaşı öncesi alışveriş etkinliği “Yılın Son Fırsatları” bugün başladı. Bu yıl 25 Aralık’a kadar tüm kategorilerden on binlerce üründe kaçırılmayacak fırsatların sunulacağı kampanya boyunca Prime üyeleri, ister yılbaşında sevdikleri için en güzel hediyeyi bulmak ister yeni yıl öncesi ihtiyaçlarını tamamlamak istesin, tüm ihtiyaçlarına Amazon.com.tr’nin hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleriyle erişebilecekler. Tüm Amazon.com.tr müşterileri, bu adres üzerinden “Yılın Son Fırsatları” boyunca her gün yenilenecek indirimleri yakalayabilirler.

Prime üyeleri “Yılın Son Fırsatları” boyunca kendilerine özel indirimlerden faydalanmanın yanı sıra Amazon.com.tr’de alışveriş ve eğlencenin en iyisinin keyfini de çıkarabilecekler. Amazon’un tüm dünyada 200 milyonu aşkın üyesi olan Prime, Türkiye’deki alışveriş ve eğlence severlerin ayda sadece 39 TL’ye sahip olabileceği müthiş avantajlar sunuyor:

  • Hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
  • Alışveriş ayrıcalıkları: Prime üyeleri kendilerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor.
  • Prime Video: Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında popüler Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden hemen üye olup “Yılın Son Fırsatları” etkinliğinde Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx