Ekrem İmamoğlu Sorusunu Jet Hızıyla Geçiştiren Mustafa Sarıgül Bir Kullanıcıya Yanıt Verdi

Gazeteci Hilal Köylü’nün programına katılan Mustafa Sarıgül’ün Kılıçdaroğlu-İmamoğlu hakkında sorulan soruya cevap vermemek için konuyu değiştirmesi gündem oldu. Sosyal medyada viral olan bu anlarla ilgili paylaşım yapan bir kullanıcıya da Sarıgül yanıt verdi.

Mayıs ayında gerçekleşen genel seçimlerde kuşkusuz en çok çalışan isimlerden biri de Mustafa Sarıgül’dü. Seçim sürecinde gitmediği köy, bağ, bahçe, dağ; elinin değmediği kimse kalmadı.

Sonuç olarak da emeklerinin karşılığını alarak Erzincan Sarıgül’ü meclise gönderdi. Uzunca bir süre de gözler kendisinin üzerinde…

Sosyal medyada sık sık gündem olan Sarıgül, gazeteci Hilal Köylü’nün programına katılarak gündemi değerlendirdi. Programda çok konuşulacak anlara imza attı.

Kendisine gelen İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu hakkındaki soruya “Bu sabah İmamoğlu ile konuştum, Tarkan’ı Erzincan’a getirmesini rica ettim” diyerek sosyal medyada viral oldu.

Sarıgül’ün konuyu değiştirme hızına da yorum yağdı.

Sosyal medyayı aktif kullanan Sarıgül, kendisiyle ilgili yorum yapan bir kullanıcıya da Kılıçdaroğlu, Tarkan ve İmamoğlu’nu etiketleyerek “Dikkatinizden dolayı teşekkür ederim.” yanıtını verdi.

Yorum yaptığı paylaşım ise şöyle:

Türkiye’nin en komik insanı olabilir. Her hareketi ayrı olay, inanılmaz. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir