Bengü’den Duygulandıran Sahne! Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Güçlü sesi ve enerjisiyle geniş bir hayran kitlesi bulunan şarkıcı Bengü, dün akşam Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında Ankara’da sahneye çıktı.

Peş peşe sevilen şarkılarını söyleyen Bengü, Ağla Kalbim şarkısının 45 bin kişi tarafından söylenmesiyle duygusal anlar yaşadı.

Sahneye beyaz tüy detaylı bir elbiseyle çıkan ve güzelliğiyle kendine hayran bırakan Bengü, yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarıyla dinleyicilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Bengü, 2007 yılında çıkardığı Ağla Kalbim şarkısını söylemeye başladığı esnada 45 bin kişinin kendisine eşlik etmesiyle gözyaşlarına boğuldu. Ağladığı anları Instagram hesabından paylaşan Bengü “Çok aşk” notunu yazdı.

2018 yılında Selim Selimoğlu ile dünya evine giren Bengü, bir yıl sonra kızı Zeynep’i kucağına aldı.

40 yaşında anne olan Bengü geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda duygularını “Ben artık 40 yaşındayım ve bir aile kurmak istedim. 70 yaşıma geldiğimde yine sahnede olayım ama bir ailem de olsun. Bir popstar zaten evli olmalı.

Annelik kimliğiyle kendini güçlü, güzel hissediyorsun. Aynaya baktığımda çok güzel bir anne görüyorum. Meğer eskiden aynaya boş boş bakıyormuşum.

Mesela gözümün yanında ve yüzümde çizgilerim artmaya başladı. Belki bebeğe bakarken eski bakımlarımı yapamadığım için. Ama o çizgilerime hayranlıkla bakıyorum. Çünkü ben bir çocuk büyütüyorum. Geceleri kızımız için uykusuz kalıyorum. O benim hayat arkadaşım, dert ortağım, kıymetlim… Babam bizi bir gün karşısına alıp, Mezarlarınızı bile yan yana düşünün, evliliğe öyle bakın dedi” sözleriyle anlatmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx