Yıllar sonra ortaya çıkan Fatih Terim anısı

Aspor’da spor muhabiri ve gazeteci Sercan Dikme, Twitch’de yayın yapan h-talks isimli bir yayıncının yayınına konuk oldu. Sercan Dikme, burada uzun süre gündemden düşmeyen Fatih Terim ve Kebapçı Selo olarak bilinen Selahattin Aydoğdu olayı ile ilgili bir anısını anlattı. Dikme, yayın esnasında yaşanan olay ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Basın toplantısına gittik o dönemde Beyaz Tv’de çalışıyorum. Basın toplantısı bitti. Hoca orada bulunan birkaç kişiyi basın toplantısı bittikten sonra odasına davet etti. Ertem ağabey ile gitmiştim Ertem Şenerle, Sezgin Gelmez, Ben, Gökhan Dinç, Serkan Korkmaz. Hatırlayabildiğim isim bunlar. En fazla bir iki isim daha vardır hatırlayamadığım.

Hoca odasında bize olayı anlatmaya başladı. Bu sırada bir yerde gömleğini çıkardı. 15-20 saniye üstünde gömlek yokken durdu. Gömleğini değiştirecekti. Konuşma bitti odadan çıktık. Daha sonra Ertem ağabeye sordum neden Fatih hocanın üstünü yanımızda çıkardığını ve öyle durduğunu. Ertem ağabey dedi ki, kavga etti ya üzerinde herhangi bir çizik olmadığını bir darbe olmadığını göstermeye çalıştı.”

NE OLMUŞTU

İzmir Alaçatı’da 14 Temmuz 2017 gecesi Süper Lig ekiplerinden Galatsaray’ın teknik direktörü Fatih Terim ile İzmir’de bir kebapçıda tartıştığı Selahattin Aydoğdu arasında kavga yaşanmıştı.

Fatih Terim, damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve özel korumanın Çeşme Alaçatı’daki kebapçıya gidip, mekanın sahibi Selahattin Aydoğdu’ya saldırdığı, daha sonra garsonların da karışmasıyla büyük bir kavganın yaşandığı aktarılmıştı.

Olayın ardından yaralandığını belirten Aydoğdu, hastaneden rapor alarak Terim’den şikayetçi olmuştu.

Bununla birlikte Kebapçı Selahattin daha sonra olayla ilgili yaptığı açıklamada “Terim sarhoştu, yumruk atmak istedi ancak denk gelmedi, ardından kendisi dövdüm” diye konuşmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.