Trabzonspor Halil için Göztepe’den haber bekliyor!

Yeni döneme süratli girmek isteyen Trabzonspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Göztepe’den Halil Akbunar’ı takımına katmak isteyen bordo mavililerde gözler İzmir grubunda. 

Fırtına’da Göztepe’nin kanat oyuncusu Halil Akbunar da bitme basamağında. Abdullah Avcı’nın takımında görmek istediği 28 yaşındaki futbolcuyla prensip mutabakatının yapıldığı öğrenildi. Bordo-Mavililer’in, transferin tamamlanması için Göztepe’de devam eden pay evre süreçlerinin bitmesini beklediği kaydedildi.

Batuhan ve Enis İstanbul yolcusu

Süper Lig’in yeni takımı İstanbulspor, Trabzonspor ’dan oyuncu kiralamak için haber bekliyor. 18 yıl ortadan sonra Harika Lig’de gayret edecek olan Sarı-Siyahlılar, Batuhan Kör ve Enis Destan’ı kiralamak istiyor. İki gençle ilgili birinci kampın akabinde karar verilecek. 

Oğuzhan Özyakup veto edildi

Bir müddettir ismi Feyenoord’la anılan Oğuzhan Özyakup’un menacerler aracılığıyla Trabzonspor’a önerildiği tabir edildi. Mesleğine Harika Lig’de devam etmek isteyen tecrübeli futbolcu için teknik heyetten ise olumsuz karşılık çıktı. Abdullah Avcı’nın, Oğuzhan teklifini reddettiği tabir edildi. 

Umut için görüşmeler devam

Bordo-Mavililer, 5. transferini Umut Bozok ile yapmaya kararlı. Lorient ile pazarlıkları sürdüren idare, yüz yüze görüşmek için ulusal golcüyü de İstanbul’a davet etti. Umut’un Karadeniz grubuyla bu hafta içerisinde resmi görüşmeyi gerçekleştirmesi bekleniyor. Oyuncudan ‘tamam’ aldıktan sonra Lorient’le de durumu netleştirecek olan Trabzonspor’un Umut transferini de bu hafta bitirmesine kesin gözle bakılıyor. 

Trezeguet’de ivedi yok 

Transfer listesinin üst sıralarında yer alan Mısırlı yıldız için idare telaşlı değil. Menacerinin her gün değişen istekleri nedeniyle frene basan yönetimciler, son teklifini sundu ve beklemeye başladı. Aston Villa ile büyük ölçüde el sıkışan Fırtına, Trezeguet’nin vereceği karara nazaran kanat transferinde rotasını katılaştıracak. 

Bakasetas için kritik hafta 

Fırtına’nın Yunan yıldızı Bakasetas’a Fiorentina talip olmuştu. Tecrübeli oyuncu için 6 milyon Euro’luk cazip bir teklif geldi. Lakin idare bu sayısı yükseltmek ismine kapıyı 10 milyon Euro’dan açtı. Çizme takımının ısrarcı tutumuyla transferin 8 milyon Euro’ya bitmesi bekleniyor. Bakasetas için hafta içerisinde flaş gelişmelerin öne çıkması gündemde. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.