Son Dakika: Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı’dan transfer açıklamaları! Rıdvan Yılmaz, Ersin Destanoğlu, Larin, Vida, Güven Yalçın, Atiba, Talisca ve Sorloth…

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, siyah beyazlı ekibin gündemi ve takımda geleceği merak edilen isimler hakkında açıklamalarda bulundu.

Ceyhun Kazancı’nın açıklamaları şu şekilde:

Sözleşmesi biten oyuncularla ilgili görüşmeler var. Ancak hocamızın gelmesini ve raporunu bekledik. Tabi ki her çalışan hocanın bazı görüşleri vardı. Ancak şu anki hocamız İsmail’in kendileriyle alakalı raporlarını bekliyoruz. Vida, Güven ve Larin ile görüşmeler var. Bu isimlerle ilgili hocamızın raporunu bekliyoruz. O çerçevede görüşmeleri ya sonlandıracağız ya da bir üst kademeye geçecek. Bunun için 1-2 hafta daha bekleyeceğiz sanırım.

ATIBA TEKNİK EKİBE DAHİL OLACAK MI?

Atiba, bizim simge oyuncularımızdan biri, kaptanımız aileden biri. Gelecek sezonla alakalı tam detaylı konuşmadık. Hocamızın raporu doğrultusunda değerlendiriyor olacağız. Teknik heyette olabilir mi? Neden olmasın.

TALISCA VE SORLOTH SORUSU

Hocanın sistemi çerçevesinde, futbolun ekonomisi, kulübün denk bütçe mantığı çerçevesinde olursa, neden olmasın. Sörloth ve Talisca olursa ne güzel, olmasa bile Valerien Ismael durumunda olduğu gibi ‘Kim bunlar’ denecek. Sahaya çıkınca düşünceler değişecek.

ERSİN VE RIDVAN’IN TALİPLERİ ARTIYOR

Ersin ve Rıdvan için benimle kontağa geçen kulüpler oldu. Yazın resmi teklifler alacağız. Oyuncularla da konuşup karar vereceğiz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.