Rap’in Kraliçesi Nicki Minaj, Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez “Annelik” Hakkında Konuştu!

Nicki Minaj, 2020 yılında oğlunu dünyaya getirdiğinden bu yana ilk kez albüm çalışmalarına başladı. Vogue’a verdiği röportajda ise ebeveynlikte ‘özgüven’e yer olmadığını dile getirdi.

Detaylar…?

Kaynak: https://people.com/nicki-minaj-says-t…

Rap endüstrisinde “Kraliçe” olarak bilinen Nicki Minaj, hatırlarsanız 2020 yılında anne olmuştu.

Nicki Minaj, çocuğunu dünyaya getirdiğinden bu yana ilk albümü çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde ise Minaj, annelik hakkında konuştu.

‘Yalan söyleyemeceğim, Kenneth (kocası) ile aramızda bazı şeyler meşakkatli olmaya başladı. Geçmişe bakarsak, her şeyi atlattığımızı düşünüyorum. Fakat ebeveynlikte ‘özgüven’ diye bir şey yoktur.’

“Ne kadar kavrayabileceğimden emin olamasam da keşke birileri bana ‘anksiyete’ yaşayacağımı söyleseydi. Geçeceğinizi düşünüyorsunuz ama aslında daha da korkutucu bir hal alıyor. Bazen ‘Nasıl yapacağım?’ diye düşünüyorum.”

“İçten içe ailem olursa müzik yapma tutkumu kaybederim diye düşünüyordum. İnsanlara sürekli oğlumun en sevdiği yemekleri yapacağımı söylüyorum.”

“Belki de bilinçaltımda sadece anne olmaya odaklandım. Sanki bir rahatlama geldi. Fakat ne olursa olsun çalışmam gerek diye düşündüm.”

Nicki Minaj, ayrıca önceden tanıştığı ve iş/aile ikileminde kalan başka bir kadınla tanıştığını da dile getiriyor.

‘Çok şaşırdım. Sadece ev hanımlığı yaptığı için pişmanlık duyan bir kadın vardı karşımda. Hem çocuk bakıp hem de çalışmaktan suçluluk duyan kadın, bana adeta ilham kaynağı oldu. Ben hem anne olup hem de müzik yapmaya devam edeceğim dedim. Oğlumun yüzüne bakıyorum ve tüm ruhum aydınlanıyor.’

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx