Rakip Uygulama Threads’te İlk Paylaşımı Yapan Zuckerberg’ün Twitter’a Mesajı Ne Oldu?

Facebook’un sahibi Meta’nın Twitter’a rakip olarak geliştirdiği Threads, geçtiğimiz gün önce sınırlı sayıda kullanıcı ile daha sonra global düzeyde erişime açıldı. Erken erişimde birkaç kullanıcının dahil olduğu platformda ilk paylaşımı elbette Mark Zuckerberg yaptı. Gelin, bakalım neler yazmış…

Kaynak: https://www.theverge.com/2023/7/5/237…

Facebook’un sahibi Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg, Threads uygulamasına yayınladı. 6 Temmuz günü öncelikle erken erişime açılan platform kullanıcıların ilgisini toplamayı başardı.

Web sürümü erişime açılan, bugün ise tam sürüm olarak kullanıma açılan uygulama kısa sürede milyonların katılması ile popülerliğini kazanıyor.

İlk anlarda platforma birkaç saatliğine erişim sağlayabilen bazı kurum ve kişiler Threads’in ilk paylaşımlarını yapanlar oldu. Elbette bunlar arasında kurucu Mark Zuckerberg de vardı.

Netflix, Instagram ve ABD’li girişimci Gary Vee platformu ilk kullanan kurum ve isimler arasında yer alırken, söz konusu profiller birkaç saat sonra tekrar çevrimdışı hale getirildi.

The Verge teknoloji sitesinin aktardığına göre, Threads’teki ilk paylaşımı ise Meta CEO’su Mark Zuckerberg yaptı. Zuckerberg, paylaşımında, “Hadi şunu yapalım. Threads’e hoşgeldiniz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Zuckerberg, Twitter’a benzeyen uygulaması olan Threads’i başlattığı gün nadiren kullandığı Twitter hesabına giriş yaptı. Ve bu paylaşımı yaptı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx