Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (23 Aralık…

Zar esnek mi?

Paylaş

Zar esnek mi?

18 yaşındayım, ilk ilişkimden beri hiç kan gelmedi. Bunun nedeni ne olabilir? Acaba zar esnek midir?

CEVAP

Okurum, bir maceralı ilişkide kan gelince “Zar gitti” diye kahırlanıyor, evlilikte ya da sizinkisi gibi bir durumda “Neden kan gelmedi?” diye feryat ediyorsunuz. Şu incecik lastik gibi esnek bir zara bedenen ve ruhen kurban ediliyorsunuz. Kız var, “İyi ki kanamadı, ben bakireyim” diye göbek atarken, kızımız var, yani sen “Ne oldu bu zara?” diyor. Esnek olduğunu biliyorsun. Ve benden rapor istiyorsun. İşte sana kapı gibi bir rapor: Kızsın, şahidim de sensin. Çünkü bu konuyu en iyi sen bilirsin.

Ya kanamazsa?

Paylaş

Ya kanamazsa?

22 yaşında kızım. Kızlık zarım yırtıldı. Doktora gittim. Doktor kızlık zarımda hafif bir yırtılma olduğunu söyledi ve küçük bir operasyon yaptı. Bir başkasıyla evlenirsem ilk gece tekrar kanama olur mu? Yoksa bir defadan sonra bu kanama olmaz mı?

CEVAP

Sevgili okurum, büyük olasılıkla evlendiğin zaman kızlık zarın kanamayacaktır. Doktorun yaptığı operasyon sanırım göstermelik, bir tür seni oyalama taktiği. Radikal bir çözüm değil. Ancak bu konuda çok kuşkuluysan evlenmeden 1-2 gün önce böyle bir operasyon yaptırabilirsin. O zaman dikiş yerlerinden bir kanama olur. Ben diktirme olayına yandaş değilim. Yaşam boyu sürecek bir ilişkiye yalan dolanla başlanmaz.

Neden gebe kalamıyor?

Paylaş

Neden gebe kalamıyor?

26 yaşında, 4 yıldır evliyim. Bir kızım var. Eşim 1.5 ay önce spiralini çıkarmış ama hamile kalmadı. İlişkiye ne zaman girersek hamile kalma ihtimali var?

CEVAP

Değerli okurum, eşinin adet gördüğü günden başlayarak 14’üncü gün gebe kalma şansı en yüksek olan gündür. 12’nci günden itibaren sekse ara verin, 2-3 gün meni birikir, 14’üncü gün birleşme yaparsınız. Kadın sırt üstü yatarken ayaklarının altına yastık koyar. Yarım saat yataktan kalmaz. Beklentim 3-4 ay sonra senden “Karım hamile” müjdesi almaktır.

Geceleri boşalmadım

Paylaş

Geceleri boşalmadım

26 yaşındayım. Çok sık mastürbasyon yapmıyorum. Haftada 2-3 kere. Şimdiye kadar geceleri boşalmadım, normal mi?

CEVAP

Değerli okurum, haftada 1-2 kere mastürbasyon yapmaya devam et. Gece boşalmalarını unut. O bünyenin kendi düzenlediği mekanizma. Olup olmaması erkekliğinle ilgili değil. Ama ne zaman kadınla ilişki kuracaksın, normal cinsel birleşmeye geçeceksin asıl sorun burada düğümleniyor.

10-12 yıldır ergenlikten bu yana yaptığım mastürbasyondan vazgeçip doğal yollara geçme zamanın gelmiş. Bunun sosyal ve alt yapısı nasıl hazırlanır bilemiyorum. Ama bu böyle sürerse, ileride kadına geçmekte zorlanacaksın. Ve sorunlar yaşayabilirsin.

3-4 kez orgazm oluyorum

Paylaş

3-4 kez orgazm oluyorum

29 yaşında kadınım. Erkek arkadaşımla birlikte olduğumda mutluluk duyuyor ve orgazm oluyorum. Erkek arkadaşım daha önce böyle bir şey yaşamadığını söyledi. Üstelik her birlikteliğimizde 3-4 kez orgazm oluyorum. Sizce normal mi?

CEVAP

Sevgili kızım, ne kadar şanslısın. Kutluyorum seni, tabii seni mutlu etmeyi başaran partnerini de. Umarım hep böyle mutlu olursunuz. Artık zaman kaybetmeden evlenseniz ne güzel olur.

Sivilcem çok

Paylaş

Sivilcem çok

18 yaşındayım. Penisimin üzerinde leblebi büyüklüğünde bir sivilce çıktı. Her gün bir kez mastürbasyon yapıyorum. Acaba ondan olabilir mi?

CEVAP

Yavrum, ondan değil. Ama sivilceden sana mektup var. Sen okuyamıyorsun ama ben okudum. “Gün aşırı yap” diyor. Yani bana elçilik yaptırmış. Bu söze uysan iyi olur. Çok kafana takılıyorsa ya da 1 hafta içinde geçmezse cilt doktoruna gidiver.

Kızlar beni istiyor

Paylaş

Kızlar beni istiyor

21 yaşındayım, yakışıklıyım. Kızlar beni çok beğeniyor. Fark ettim ki kızlar benimle birlikte olmak istiyorlar. Bu da beni isteksizleştiriyor. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, normaldir, kızların yoğun ilgisi karşısında sıkılmış olabilirsin. Bir kız arkadaş seç. Çokluğun karmaşasında ruhunu yormak yerine sevdiğin bir kızın duygusallığında huzur bul, ruhunu dinlendir. Tabii ki cinselliğine de bu yönde geçit ver ki, sonunda bir olumsuzluğa toslayavermeyelim. Üstü örtülü de olsa aman ha mesaja dikkat et!

Zevk alamıyorum

Paylaş

Zevk alamıyorum

23 yaşındayım. Penisim 13 santim çıktı. Kız arkadaşım da kısa olduğunu söyledi. Ameliyatla büyütebilir miyim? Bir de kız arkadaşımla ilişkiye girerken zevk almıyorum. Sizce bu yüzden olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, penisin ideal. Kız arkadaşın ukalalık yapmış. Bana mı inanacaksın, ona mı karar senin. Kendini sorgulamazsan zevk alırsın. Kız arkadaşın bir şeyler okusun, onlara inansın. En azından benim bu yazdığımı ona göster.

Bozuldu mu?

Paylaş

Bozuldu mu?

19 yaşındayım. Kız arkadaşımla 2 hafta önce ilişkiye girdim. Bana bakire olduğunu söyledi. Fakat ilişkiden sonra kanama olmadı. Sizce kızlık zarı bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, arkadaşının kızlık zarı esnek ve kanamayan türden. Bunu sorun yapmana büyütmene gerek yok.

Gebe mi?

Paylaş

Gebe mi?

Kız arkadaşım ve ben 20 yaşındayız. Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama ikimizin de üzerinde pantolonları vardı. Ben kızın üzerine boşaldım. Şimdi sevgilim gebe kalmaktan korkuyor. Acaba hamile olma ihtimali var mı?

CEVAP

Değerli okurum, yok, yok, yok.

BÖYLE SORU YOK!

Paylaş

BÖYLE SORU YOK!

Küçültme ameliyatı var mı?

Penisim 24 santim. Cinsel ilişkiye girerken hem partnerim acı çekiyor hem de benim tansiyonum düşüyor. Acaba penis büyütme ameliyatları olduğu gibi küçültme ameliyatları var mı? Cinsel organımı 18-19 santime düşürmek istiyorum.

CEVAP

Ne istediğini bilmeyen ve anlamayan şaşkın yavrum, emin misin 24 santimden? Gözünde büyütmüş olmayasın? Sonra milimleri bile pırlanta değerinde olan penisinin arkasından “gitti karizma” diye inleye inleye ağlamayasın.

Benim aklı zehir gibi çalışan oğlum, penis büyütme ameliyatıyla karşılaştırma yapıp sorduğu gibi şimdi de bir kez düşünecek. Ne yazık ki yok oğlum. Şimdi ne yapacaksın? Boyu büyümüş, akıllanmamış çocuğum, cevabını dört gözle bekliyorum. Sakın aksatma beni.

GÜNÜN SORULARI

Paylaş

GÜNÜN SORULARI

Kızlık zarı esnek olabilir mi?

Biz kız arkadaşımla ilk defa ilişkiye girdik. Kız arkadaşımdan kan gelmedi. Acaba zarı esnek mi yoksa benden önce ilişkiye girdi mi?

CEVAP

Değerli okurum, senin bu soruna cevap vermem için kahin olmam gerekir. Ne kız arkadaşını tanırım ne de seni. Bu sorunun cevabını sana verecek iki kişi var. Biri öncelikle kız arkadaşın, ikincisi klinik şartlarda bir hekim ya da uzaktan öğrenmek istiyorsan bir hekimle iletişime geç ama o kişi ben değilim.

Kız yüzünden eve gidesim gelmiyor

Paylaş

Kız yüzünden eve gidesim gelmiyor

Kız arkadaşım 38 yaşında. Ben de 40 yaşındayım. Aklım gün boyunca sekste. Sevgilime telefon edince bile seksten bahsediyorum. Kız arkadaşım bu duruma kızıyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, “Haydar Hocam bu işi bilir dedin” düştün peşime. Hocan aldı sazı eline, bakalım ne dedi? Aman çaresiz, canım gülüm tüy siklet çelimsizim, ben sana ne diyeyim, hangi kaşıkla bu yemeği yedireyim? Kaşığın altı delik, senin cebinde yok metelik.

Elinle yesem sıcak, yemek elini yakıyor. Haydi Haydar Hoca memnun et bu okuru. Okur, koca bir obur, doyamıyor. Hep daha fazla istiyor. Kız arkadaşı ise ondan sevgi, güven ve sadakat bekliyor. Aa sazımın telleri koptu. Kısa kesiyorum, iyi ki de koptu. Çünkü bu işin ne başlangıcı ne de sonu yok.

GÜNÜN SÖZÜ

Paylaş

GÜNÜN SÖZÜ

Evrenin sonsuzluğunu sadece düşüncenin hızı aşar. H.D.

Haydar Dümen cinsellik soru cevap

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.