Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun Yüzüne Cam Sebil Patladı! Fecî Latife Vefatına Neden oluyordu

Yol Arkadaşım, Jet Sosyete ve Gülümse Kâfi üzere dizilerde rol alan 27 yaşındaki hoş oyuncu Aslı Bekiroğlu, Direktör Mustafa Kotan ile şakalaşırken yürekleri ağza getirdi. Hoş oyuncu vefattan döndü.

SEBİL YÜZÜNDE PATLADI

Sosyal medyada sık sık eğlenceli paylaşımlar yapan Aslı Bekiroğlu, Direktör Mustafa Kotan ile şakalaşmak istedi. Kotan’ın tuttuğu sebilden şerbet içmeye çalışan hoş oyuncu musluğu sert çevirince sebil yüzünde patladı.

PROJEDEN ÇEKİLME KARARI ALDI

Barış Akarsu’nun hayatının anlatılacağı projede yer alan Aslı Bekiroğlu, gazetecilerin sorularına “Ne diyeyim hayatım başı sağ olsun” açıklamaları yapmış ve büyük reaksiyon çekmişti. Kısa müddette reaksiyon çeken Bekiroğlu projeden çekilme kararı almıştı.

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR?

Aslı Bekiroğlu 16 Kasım 1995 yılında dünyaya geldi. Lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamladı. Akabinde Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Kısmı’ndan mezun oldu. 2006-2011 yılları ortasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Kısmında arp ve solfej eğitimi aldı. Küçük yaşlardan beri oyunculuğa ilgi duyan Aslı Bekiroğlu, birinci oyunculuk tecrübesini TRT ekranlarında yayınlanan “Beni Bu türlü Sev” isimli dizide “Ayça” rolü ile yaşamıştır. Bu dizinin akabinde 2015 yılında “Adı Mutluluk” ve 2016 yılında “Gülümse Yeter” isimli dizilerde rol almıştır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.