Meghan Markle ve Prens Harry, Kraliçe’nin cenaze merasimi için çocuklarını Amerika’da bıraktı

Kraliyet Ailesi’nin olaylı çifti Meghan Markle ve Prens Harry’nin, Kraliçe’nin cenaze merasiminin ne kadarına dahil olacakları, aile ile ortalarındaki bağlantıların nasıl olacağı tartışılırken ikilinin çocuklarının da nerede olduğu merak konusuydu. Lakin çiftin, çocuklarını Amerika’da bıraktıkları anlaşıldı.

Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Meghan Markle ve Prens Harry’nin ailedeki pozisyonlarının ve geleceklerinin yeni hükümdarın devrinde tekrar şekilleneceği düşünülüyor. Uzmanlar Çiftin çocukları Archie ve Lilibet’in unvan alıp almayacağını tartışırken magazin basını da çocukların cenaze sırasında Londra’da olup olmadıkları üzerinde duruyor.

Yeni haberlere nazaran; Sussex Dükü ve Düşesi bu hafta Westminster Hall’da nöbet tutarken, 3 yaşındaki Archie ve 15 aylık Lilibet’i Amerika’da bıraktılar. Çocuklar, dadılar ve Düşes’in annesi Doria Ragland’ın bakımı altında Kaliforniya, Montecito’daki evdeler.

Dük ve Düşes’e yakın olan muharrir Omid Scobie’ye nazaran, iki küçük çocuk, haziran ayında Lilibet’in birinci doğum gününde Windsor’da özel bir öğlen yemeğinde Kraliçe ile bir ortaya gelmişti.

Çocukların unvanları için ise Kral Charles’ın, 26 Eylül’de resmi kraliyet yas periyodu bitene kadar açıklama yapmayacağı belirtiliyor. Markle ve Prens Harry’nin çocuklarının “prens” ve “prenses” unvanlarını alacağı, fakat ebeveynleri Kraliyet Ailesi için artık çalışmadığı için için Majesteleri unvanlarını almayacakları tarafında spekülasyonlar öne çıkıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.