Hugh Hefnerın beton kutuda denize attığı söylenmişti: Cinsel…

Paylaş

Posta.com.tr/ Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner’ın eski sevgilisi, Playboy malikanesinde kalan her kadına ait cinsel içerikli bir kaset olduğunu ve Hugh Hefner’ın bu kasetlerden bazılarını hala imha etmediğine inandığını söyledi. Hugh Hefner’ın cinsel içerikli videolar, fotoğraflar ve tek kişilik görüntülerin yer aldığı kasetleri beton kaplı bir kutuya koyup denize attığı ileri sürülmüştü. 

Paylaş

The Secrets of Playboy belgeseline konuşan eski Playboy güzeli Sondra Theodore, Hugh Hefner’ın en sevdiği yatak odası görüntülerini hala sakladığından korkuyor. Theodore, Hefner’ın taciz ve tecavüz içeren özel bir kaset koleksiyonunun hala var olduğunu öne sürüyor. 

‘HERKESİN KASETİ VARDI’

Paylaş

‘HERKESİN KASETİ VARDI’

Sondra ve Miki Garcia, 2011 yılında Hefner’a ve avukatlarında kasetler hakkında konuşmaları için baskı yaptı. Hefner, yaşamının son yıllarında tüm kasetleri betondan bir kutuya koyup California sahiline attı. Sondra şunları söylüyor:

Elinde herkesin kaseti vardı. Yatak odasına giren herkes kayda alınıyordu. Kasetlerinin olduğunu biliyorlardı ve bu durum herkesi hizaya soktu. Herkes kasetlerin dışarı çıkmasından ve diğerlerinin görmesinden korkuyordu.

KASET KORKUSU

Paylaş

KASET KORKUSU

Henüz yayınlanmayan belgeselde konuşan Sondra ve Miki, Playboy’dan video arşivi hakkında bilgi vermesini istedi. Sonda ‘2011 yılında Miki ve ben kasetler hakkında ve onlara ne olacağı hakkında endişelendik. Hefner 80 yaşındaydı ve her an ölebilirdi ve kasayı açacak anahtarı kim alacaktı?’ dedi.

İkili, herhangi bir kasetin sızması halinde Playboy ve Hefner’e milyonlarca dolarlık dava açacağına dair tebligat gönderdi. 

‘EGOSU KASETLERİ YOK ETMEZDİ’

Paylaş

‘EGOSU KASETLERİ YOK ETMEZDİ’

Hefner’ın eski asistanı Lisa Loving Barrett de kasetlerin denize atıldığını onayladı:

Video departmanı başkanlarından birinin bir teknesi vardı ve tüm o video kasetlerini kasalarından çıkarıldıktan sonra bir fıçıya koyup denize attılar. Bunun doğru olduğuna inanmak için nedenlerim vardı.

Paylaş

Ancak Hefner’la 70’li yaşlarının sonunda 5 yıl kadar sevgili olan Sondra, buna inanmakta güçlük çekiyordu:

Hepsini yok ettiğine inanmıyorum. Hefner’ın egosu tüm kasetleri yok etmeye izin vermezdi. Tüm yazılanlara rağmen ondan özür gelmedi. Özür dilemedi.

KORKU İÇİNDE YAŞADILAR

Paylaş

KORKU İÇİNDE YAŞADILAR

Yüzlerce kadın, Hefner’ın elindeki cinsel içerikli kasetlerin sızdırılması korkusuyla yaşadıkları süre boyunca sessiz kalıyordu. 

2018’de The Sun, Hefner’ın özel bir kutuda kasetleri okyanusa attığını ortaya çıkarmıştı. Kutunun içinde A listesinde yer alan kadınların özel görüntüleri yer alıyordu. 

Paylaş

Anna Nicole Smith, Naomi Campbell, Charlize Theron, Jordan, Denise Richards, Darryl Hannah, Jenny McCarthy gibi 900’den fazla aktris ve model Playboy dergisinde yer almıştı ve Hef bazılarını gizlice görüntülediğini itiraf etmişti. 

91 YAŞINDA ÖLDÜ

Paylaş

91 YAŞINDA ÖLDÜ

Hefner, 2017 yılında 91 yaşında Playboy Malikanesi’nde öldü.

Playboy’un şimdiki sahipleri ise iddialara dair açıklama yapıp mağdur kadınların yanlarında olduğunu söylediler ve Hefner ile olan ilişkilerinin bittiğini ifade ettiler. 

kaset

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.