Huawei akıllı saat dünyasını değiştiriyor: Mobil hatlara gerek kalmayacak

Huawei, son dönemde tanıttığı cihazlarda gündem üzerindeki ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz hafta tanıttığı Watch Buds ile akıllı saatin içinde saklı kablosuz kulaklıkların yer aldığı akıllı saatini tanıtmıştı. İki ayrı teknolojiyi tek bir cihaz içinde birleştirmeyi başaran Huawei, akıllı saatlerine yepyeni bir özellik daha getirmek istiyor.

AKILLI SAATLERDE İLK KEZ KULLANILACAK

Huawei, yeni duyurduğu Huawei Watch 4 ile akıllı saatlerine uydu bağlantısını getiriyor. Akıllı saat teknolojisinde bir ilk olarak belirtilen uydu bağlantısı özelliği, şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başarmış gibi görünüyor.

Günlük hayatta akıllı saatleri ile üst düzey performans sunmak isteyen Huawei, kullanıcıları malzeme kalitesinden tutun iletişim gücüne kadar her özelliğiyle memnun etmek istiyor.

ÇELİKTEN DAHA DAYANIKLI MALZEMEDEN ÜRETİLECEK

Huawei Watch 4, barındıracağı sadece uydu bağlantısı özelliğiyle şaşırtmıyor, ayrıca üretimi sırasında kullanılacak malzeme kalitesiyle sağlamlık konusunda kullanıcıların içini rahat ettirecek.

Çelikten neredeyse dört kat daha dayanıklı olan Zirkon malzeme ile gelecek olan Huawei Watch 4, kırılmalara, çatlaklara ve ağır kuvvetlere karşı dayanıklılık sunacak.

UYDU YOLUYLA MESAJ GÖNDEREBİLECEĞİZ

Son derece dayanıklı malzemeden üretilecek olan Huawei Watch 4 ile mobil hatların çekmediği yerlerde bile sahip olduğu uydu iletişimiyle birlikte mesaj gönderebileceğiz. Özellikle de dağlarda veya mobil hatların çekmediği yerlerde kamp yapan kişiler için harika olan bu özelliğin, birçok kişi için yararlı olacağı düşünülüyor.

Uydu bağlantısı ve Zirkon malzemesiyle öne çıkan Huawei Watch 4, kullanıcılara daha iyi pil performansı sunarak, zor şartlar altında pil tüketimi derdinden kurtaracak.

Tanıtılacak olan saat için henüz herhangi bir lansman tarihi duyurulmadı. İlerleyen günlerde konuyla ilgili yeni bilgilerin gelmesi bekleniyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir