Hamza Dağ’dan Kılıçdaroğlu’na reaksiyon: Kaos sevdalısı ve etkileşim meczubu

Vatandaşı galeyana getirmeye çalıştığını lisana getiren Hamza Dağ, Kılıçdaroğlu’nun kaos sevdalısı olduğunu söyledi.

İşte Hamza Dağ’ın çarpıcı açıklamaları:

Türkiye’de seçimler demokratik ve pak bir biçimde gerçekleşmekte, rastgele bir kaos ve karışıklığa sebebiyet verecek hareketlere güvenlik güçlerinin ve devletin kurumlarının aldığı önlemler vesilesiyle imkan tanınmamaktadır.

VATANDAŞI GALEYANA GETİRME EFORU

Türkiye’de rastgele bir seçim güvenliği sorunu yoktur. Kemal Kılıçdaroğlu, pak, barışçıl ve demokratik halde sürdürdüğümüz seçim geleneğine gölge düşürmek için hayali ve kendi zihin dünyasında aşikâr ki ajans dayanağıyla inşa edilmiş bir tasayı lisana getirerek suyu bulandırmaya çalışmaktadır. Elbette ülkemizde güvenlikle ilgili sıkıntılarda, milleti temsil eden siyasetçilerin sorumluluk hissetmeleri gerekir. Ancak burada siyaseten kendisini ön plana çıkarmaya yönelik ve her zamanki üzere samimiyetsiz bir teşebbüs olduğunu görmekteyiz. Seçim periyodunda rastgele bir sorunun ve inançlı zafiyetinin oluşmadığı ülkemizde bu tıp teşebbüslerde bulunarak toplumun huzurunu kaçırmayı hedefleyeceklerine, seçimle ilgili kaygı etmeleri gereken kendi açılarından daha değerli bir konu vardır; yeniden, tekrar kaybetmemek. Bu tıp ucuz aksiyonlarda bulunacaklarına evvel milletimizin teveccühünü sonra da seçimi kazanmayı hedeflemeleri ve bu doğrultuda mesai harcamaları gerekmektedir. Millete gidemeyip ortaya bir vizyon koyamayınca böylesi beyhude atılımlarla kendilerini komik duruma düşürüyorlar. Her seçim öncesi bu ve buna emsal savları ortaya atan muhalefetin gayreti yersizdir. Türkiye’de seçimler şeffaf bir halde yapılmaktadır. Muhalefet şimdiden seçimi kaybedeceğini bildiği için, hezimetine kılıf ve mazeret aramaktadır. Ya da bu davranışlar, olsa olsa vatandaşı galeyana getirme eforundan öte öbür bir şey değildir.

“KAOS SEVDALISI” ÜZERE DAVRANMIŞTIR

Kılıçdaroğlu ise sorumlu bir muhalefet önderi üzere değil de, daha evvel yaptığına benzeri olarak provokatör ve kaos sevdalısı üzere hareket etmektedir. CHP başkanı, bugünkü davranışıyla bir defa daha “kaos sevdalısı” üzere davranmıştır. Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’ye doldurduğu ve yanında gezdirdiği siyasetçi görünümlü militanlarla birlikte yaptığı hareketler ile CHP’yi sokaktan beslenen, marjinalize bir kimliğe büründürmeye devam ediyor. Şu an CHP’nin siyasetinde bir tek durağan ritimli, kulak tırmalayıcı kantin solcusu, anarşist devrimci sloganları eksik…

“ETKİLEŞİM DELİSİ”

Genç görünmeye çalışan 73’lük çınar Kemal Beyefendi, kendisini bu PR palavrasına yeterlice inandırmış olacak ki bir yerleşke solcusu üzere hareket etmeye devam ediyor. CHP’de aklı selim kimse kalmamış ki kurum önlerinde kaos çıkarmaktan, arbededen, gürültüden ve hırgürden beslenen bu siyaset üslubuna ses etmiyor. Ankara’yı dev bir üniversite kantinine çevirmeye çalışıyorlar. Kendinize gelin, burada devlet yönetiliyor! Parti içerisindeki rakiplerini tek tek sindirmeye çalışan Kemal Beyefendi, artık de komplo teorileriyle sokağa inmiş; seçimlerdeki muhtemel başarısızlığına şimdiden kılıf arıyor. Toplumsal medyadaki kurgu çekimlerden, sokak hareketlerinden medet uman bu “etkileşim delisi” siyaseti ile prim yapacağını, kendi tabanı da dâhil 85 milyon Türk insanındaki vasat, aciz, iş bilmez Kılıçdaroğlu imajını bu yolla sileceğini zannediyor lakin yanılıyor. Yenileceksin Sayın Kılıçdaroğlu!

KAYNAK: HABER7

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.