Gerçeğin Peşinde Koşmak

Kandaki kırmızı kan hücrelerinin eksikliğidir. Anemi kısaca kansızlıkta diyebilmek mümkündür. Anemi çeşitli sebeplerle ortaya çıkabileceği gibi, medyum yorumları Akdeniz taraflarında oldukça sık görülebilen bir rahatsızlıktır. Al yuvarların içerisinde bulunan hemoglobin maddesinin eksik olmasından kaynaklanmaktadır. Fakat al yuvar sayısı normal olan insanlarda da, Anemi rahatsızlığının görüldüğü tespit edilmiştir. Sebepleri arasında ilk sırada demir eksikliği vardır. aşk büyüsü Anemi hastalığı floik asid eksikliği ve kemik iliği istila eden habis yani kanser hücrelerinin de anemiye sebep olacağı açıklanmıştır. B12 vitamin eksikliğiniz varsa anemi olabilmeniz ihtimali oldukça yüksektir.
Anemi hastası olan bir insanda çeşitli belirtiler ortaya çıkmaktadır. İlk göze çarpan ise, anemi hastası olan bir insanın ten rengi oldukça soluktur. En çok dudaklarda ve göz kısmının iç kısımlarında olan rengin soluk olması sayesinde anlaşılabilir. Kalp çarpıntısı, baş dönmesi, halsizlik, iştahsızlık gibi büyük belirtiler ortaya çıkabilir. Anemi hastalarında tırnaklar kendilerine has bir şekil alır. Buna “kaşık tırnak” denir.
Anemi hastasına sevdiği yemekler yedirilmelidir. Beyin kemik iliği, et suyu kan yapımında nemli rol oynadığı için oldukça faydalıdır. papaz büyüsü Yumurtanın sayısı, karaciğer ızgarası ve dalak ızgarası hastalara çok verilmektedir. Sebzelerden ise, yeşil olan bitkiler yedirilmelidir. En başta, tere, ıspanak, maydonoz gibi fayda sağlayan sebzeler yenmelidir. Doktor gözetiminde ilaçlar kullanılmalıdır.Doktor gözetiminde kullanan ilaçlar sayesinde hastanın iyileştiği görülmektedir. Fakat, habis hücrelerine sahip olan insanlar farklı tedavi uygulanması gerekmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.