Esra Erol’un Müge Anlı intikamı! Müge Anlı’nın düğün davetini bakın ne yaptı?

Yıllardır ATV ekranlarında program yapan Müge Anlı, bu sefer işi yerine özel hayatına ait bir açıklama yaptı. 3. kere nikah masasına oturacak olan Müge Anlı “Evleniyorum” diyerek emniyet mensubu Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla yeni bir yola girdiklerini açıkladı. Aile ortasında yaptığı kına gecesine yakın dostlarını da çağıran Anlı, uzun müddettir tartışmalı olduğu Esra Erol’u davet etmedi. Gözler Anlı’nın düğününe gelecek isimlere yönelmişten, tezlere nazaran Anlı, nikah davetiyesi Esra Erol’a da gönderdi. Esra Erol ise bu davete herkesi şaşırtan bir karşılık verdi. İşte ayrıntılar.

DAVETE KARŞ ESRA EROL’DAN ŞAŞIRTAN TAVIR

Uzun müddettir format probleminden ötürü ortaları açık olan Esra Erol- Müge Anlı, tartışmasında enteresan bir olay yaşandı. Evlenme kararı alan Müge Anlı Pazar günü yapılacak olan düğününe Esra Erol’u da çağırdı. Herkesi hayrete düşüren olayda Esra Erol’un tutumu ise çok konuşulacak.

ATV İKİLİ ORTASINDA KARARINI VERDİ İDDİALARI

Aralarında birebir formattan ötürü daima tartışma çıkan ikili sık sık yayınlarında birbirlerine göndermeli iletiler veriyor. Tartışmanın seyrini ise Müge Anlı değiştirdi. Tezlere nazaran Müge Anlı ATV’ye resti çekmiş Esra Erol’u kast ederek “Ya ben ya o” ihtarında bulunmuştu. Bu rest üzerine ikili ortasında kalan kanal idaresi Esra Erol’un programı için gelecek dönemde bitiş kararı almıştı. Şayet tezler doğruysa Esra Erol’un programı gelecek dönem ATV’de olmayacak.

MÜGE ANLI’DAN ESRA EROL’A ZEYTİN DALI

Tüm bunların akabinde evlenme kararı ile herkesi şaşırtan Müge Anlı, kına gecesine çağırmadığı Esra Erol’u düğününe çağırdı. Lakin Esra Erol’un ise bu davete sıcak bakmadığı argüman edildi. Gözler yarın yapılacak olan düğüne döndü? Size Esra Erol düğüne gitmeli mi?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.