Birini Kendine Bağlama Büyüsü

Birini Kendine Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, karşı tarafı kendisine bağlamak isteyen kişiler tarafından sık tercih edilen ve alanında tecrübe sahibi kişiler tarafından yapıldıkça da ciddi anlamda etki gösteren bir büyü çeşididir. Bu büyü, evli bireyler tarafından tercih edildiği gibi sevgililere ya da karşılık görülmeyen platonik bireyler tarafından da yapılıyor. Büyünün istenilen sonucu vermesi için yapılması gereken en önemli şey, büyücünün dikkatli bir şekilde seçilmesidir. Çünkü büyü kişiye özel hazırlanmaktadır ve bu noktada büyücünün iman gücü de büyüyü etkilemektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü ile herhangi bir kişiyi kendinize bağlamanız çok kolay bir hale gelmektedir. Fakat bağlama büyüsünün etki gösterebilmesi için bu büyünün alanında gerçekten uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.
Günümüzde dolandırıcıların çok sık bir şekilde tercih edip insanların zaafları ile oynadığı bir alan olabilen büyücülük için gidilecek yerin önceden araştırılması gerekmektedir. Yoksa bu işi yapmayan bireylere çok yüksek miktarda para ödeyerek dolandırılabilir ve istediğiniz sonucu almayabilirsiniz. Bu nedenle büyü yapmasını istediğiniz kişiyi seçerken dikkatli olup araştırmanız gerekmekte ve her duyduğunuz tavsiyeye inanmamanız gerekmektedir.
Bağlama büyüsü, bilinenin aksine sadece eşler arasında yapılan bir büyü çeşidi değildir. Bu büyüyü sevdiği kişiye kavuşamayan, platonik kişiler de tercih ediyor. Yine aynı şekilde hem sevgililer hem de eşler aralarındaki bağı güçlendirmek, karşı tarafın daha çok bağlanmasını sağlamak için bu büyüye başvuruyor.
Bu büyü sayesinde aralarında soğukluk bulunan bireyler arasındaki buzlar eriyor ve karşı tarafın size bağlanması mümkün hale geliyor. Fakat büyü yaptırmak isteyenlerin bilmesi gereken bir husus vardır. Bağlama büyüsü iyi niyetle yapılmış olsa da kimi zaman büyüyü yaptırmak isteyen kişiye hem fiziksel hem de manevi zararlar verebiliyor. İşte büyüyü yapacak olan kişiyi dikkatli bir şekilde seçmek bu noktada büyük önem arz ediyor.

Bağlama Büyüsünün Etki Süreci

Birini kendine bağlama büyüsü de denen aşk büyüsü, kişiye özel olarak hazırlanan bir büyüdür. Bu nedenle bu büyünün hazırlanma süreci de etki süreci de kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Bu büyünün etki etme sürecinde pek çok detay süreci etkilemektedir. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Büyü yapılan kişinin kim olduğu ve hayat hikayesi
  • Büyüyü yaptıran kişi ve hayat hikayesi
  • Büyü yaptırılma sebebi yani kişiyi bağlama büyüsü yaptırmak zorunda bırakan olay

Bu ve bunun gibi pek çok etken büyünün etki süresinde önemlidir. Bu nedenle büyü yaptıran kişi her şeyi detaylı olarak açıklamalı ve söylediklerinin doğruluğuna da dikkat etmelidir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü her ne kadar karşıdaki kişiyi kendine bağlamaya yarayan tek bir büyüymüş gibi bilinse de iş aslında böyle değildir. Pek çok farklı bağlama büyüsü çeşidi bulunmaktadır ve büyü yaptırmak isteyen kişinin istekleri dinlendikten sonra hangi büyünün yapılması gerektiğine ortak bir şekilde karar verilir. Bağlama büyüsü; kısmet bağlama, sevdiği kişiyi kendine bağlama, kendine aşık etme, dil bağlama büyüsü gibi çeşitlere ayrılır. Bu büyülerin etki süresi de farklılık gösterir.
Ayrıca etki süresinden farklı olarak etki yoğunluğu da büyü yapılan kişinin karakterine ve enerjisine göre farklılık gösterir. Aynı büyü çeşidi bir kişide çok yüzeysel bir etki gösterirken başka bir kişide duyguların çok yoğun bir şekilde yaşanmasına sebep olabilir. Ayrıca bu büyüler büyüyü yaptıran kişiyi olumsuz etkileyebileceği gibi büyü yapılan kişiyi de olumsuz etkileyebilir.
Duyguların yoğunluğuna bağlı olarak hem manevi hem de fiziksel olarak psikolojik kimi yan etkilere yol açabilir. Bu nedenle büyüyü yapacak olan kişinin bilgi ve tecrübe sahibi, saf ve imanı güçlü bir kişi olması bu tür yan etkilerin olmaması ya da daha az olması açısından çok önemlidir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.