Balık Burcunun Öbür Burçlarla Ahengi: Balık Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Alaka Özellikleri

Aşk ve başka güneş işaretleri ile uyumluluk hakkında konuştuğunuzda, aşk ölçeriniz en yüksek yüzdeyi Yengeç ve Akrep, Boğa ve Oğlak ile gösterir. Bu işaretlerin neden ve hangi yollarla sizinle uyumlu hale geldiğini okuyun.

BALIK BURCU İÇİN ÂLÂ VE YA BERBAT EŞLEŞME KİMDİR?

BALIK – KOÇ İLİŞKİSİ

Balık burcu ve Koç bir aşk ilgisi kurmak için bir ortaya geldiklerinde, dinamizm ve sezgisellik üzerine heyeti bir münasebet çok yakındır. Empatik tabiatları ile tanınan Balıklar, sonuç odaklı lakin pervasız Koç için eksiksiz koruyucular olduğunu kanıtlayabilir. Buna karşılık, Koç, her vakit düş gören Balık burcuna hayatta biraz istikamet ve hedef sağlayabilir. Tabiatları farklı, birbirlerini rahatlatmak için harika birlikteliği epey düzgün kurabilirler.

BALIK – BOĞA İLİŞKİSİ

Balık ve Boğa aşka dayalı bir bağlantı kurduğunda, muhakkak romantik bir münasebet kartlarda. Dışarıdan hayli sert ve kararlı görünen Boğa, derin duygusal Balık ile eksiksiz bir ahenk içinde olan romantik bir yanı vardır. Her iki işaretin de nazik, nazik ve empati dolu olduğu göz önüne alındığında; ortalarında güçlü bir ahenk bağı kurulabilir.


Kova Burcunun Başka Burçlarla Ahengi: Kova Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Bağ Özellikleri

BALIK – İKİZLER İLİŞKİSİ

Zodyak çizelgeleri, eşleştikten sonra ikinizin de ayrılmaz olduğunuzu söylüyor. Romantizm her vakit ikinizin ortasına gömülür. Balık ve İkizler için, birbirinize karşı nazik olma ve birebir vakitte birbirinize bakma isteğiniz, uyumluluğun sonuna kadar yardımcı olur. Balık, İkizler’i sevgi ve şefkatle doldururken, öbür tarafta İkizler, Balık’a marifet ve çekicilik kazandıracaktır. Bu nedenle, uygun mizaha sahip bir çiftsiniz.

BALIK – YENGEÇ İLİŞKİSİ

Bu iki işaretin altına düşen beşerler çoklukla bağlantılarında senkronize olurlar. Her ikinizde de miras kalan en yaygın kişilik özellikleri şefkat ve inançtır. İkiniz ortasındaki aşk sorulmaz. İkiniz de harika bir anlayış seviyesi getiriyorsunuz. Balık ve Yengeç ahengi, zodyak çizelgelerinin bir ikramı olarak isimlendirilebilir. Bu nedenle, ikiniz de listedeki en uyumlu bireylerden biri olarak biliniyorsunuz.

BALIK – ASLAN İLİŞKİSİ

Balık ve Aslan eksiksiz bir ilgiye başlayabilirler fakat ne kadar süreceği konusunda her vakit bir soru vardır. Balıklar, ilgi odağı olmaktan kaçınan, hayalperest ve özverili varlıklar olarak bilinirken, Aslanlar her vakit cazibe merkezi olmayı severler ve fazla açık sözlüdürler. Empatik Balık, gizemli Aslanlara ahenk sağlamak için elinden gelenin en güzelini yapacaktır.


Oğlak Burcunun Başka Burçlarla Ahengi: Oğlak Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla İlgi Özellikleri

BALIK – BAŞAK İLİŞKİSİ

Balık ve Başak, her ikisi de içlerinde yerleşik olan empati ve itina özelliklerine sahip oldukları için uyumlu bir aşk çifti oluşturur. Ömrünüzü sürdürdüğünüz pahalar çabucak hemen tıpkı olduğu için ikiniz de birbirinize hürmet duyacaksınız. Balık, her vakit pratik olan Başak’a bu duygusal dokunuşu aşılayabilir, meğer Başak, Balıkları hayata yaklaşımlarında daha gerçekçi hale getirebilir. Velhasıl, bu çift birbirleri için bir kazan-kazan durumu haline gelir.

BALIK – TERAZİ İLİŞKİSİ

Balık ve Terazi her açıdan en uyumlu zodyak çiftlerinden biridir. Bu işaretlerin her ikisinin de o kadar çok ortak noktası var ki, ikisi ortasında karşılıklı dostluk ve inanç üzerine konseyi olağanüstü bir bağlantı var. Estetik, hoşluk ve hayatın daha ince ögelerine olan düşkünlükleriyle tanınan bu iki burç, birbirlerinin şirketlerinde büyük bir teselli bulur ve arkadaşlıklarının tadını sonuna kadar çıkarır. Kararsızlık bu iki burçta da ortaktır ve ortak gayelere ulaşmak için kararsızlıktan kurtulmaları gerekir.

BALIK – AKREP İLİŞKİSİ

Güçlü bir eşleşme! Aşk açısından, ikiniz de hayat için en güzel partneri bulma eğilimindesiniz. Bir Balık ve Yengeç eşleştirildiğinde, çoklukla ruh eşleri olarak isimlendirilirler. Bir çift olarak görüldüğünüzde bağınızı çevreleyen bir hayal havası var. Bu iki burcun altına giren beşerler en güzel bağa sahiptir. İkinizde de ortak özellikler hassasiyet ve hisler. Bu nedenle, bu işaretlerin her ikisi de önemli, kararlı bağlarla ilgileniyor.


Yay Burcunun Öteki Burçlarla Ahengi: Yay Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla İlgi Özellikleri

BALIK – YAY İLİŞKİSİ

Balık, özgür ruhlu Yay burcu tarafından tuhaf gelebilir, lakin ikisi ortasındaki felsefi fikir eğilimi, iki zodyak ortasında dövülmüş bir aşk ilgisinde bağlayıcı güç olduğunu kanıtlayabilir. Balıklar, Yayların pervasız tabiatını anlamak için kusursuz varlıklar olabilir ve buna karşılık son derece duygusal varlıklar, Zodyak’ın geniş kalpli Okçuları tarafından eksiksiz bir formda halledilecektir. Muhakkak empati ve birbirini önemseme üzerine kurulabilecek bir alaka.

BALIK – OĞLAK İLİŞKİSİ

Vay! Ne güçlü bir bağ. Balık burcu Balık, ahenk ve esnekliğe inandıkları ve sevdikleri için fedakarlık yapmaya hazır oldukları için çok nazik ve sevgi dolu bir ruhtur. Lakin tıpkı vakitte, bu çift, hayatlarındaki kıssalarının farklı kısımlarını manaya eğilimindedir. İkinizin de olgunluk düzeyi, skaladaki en yüksek düzeye dokunuyor üzere görünüyor. Bu nedenle aşk hayatınıza ışık meblağ.

BALIK – KOVA İLİŞKİSİ

Balık ve Kova ortasındaki ahenk, arkadaşlığın bir bağa dönüşmesi olarak isimlendirilebilir. Zodyak’ın hayalperestleri olarak bilinen Balık, Kovaları hayallerini gerçeğe dönüştürecek vizyonerler olarak görür. Mahzurların üstesinden gelmek için güçlü bir sezgi hissiyle kutsanmış olan bu burçların her ikisi de birbirini eksiksiz halde tamamlar ve güçlü bir ilgi kurar.

BALIK – BALIK İLİŞKİSİ

İki Balık bir aşk bağlantısında bir ortaya geldiğinde derin bir duygusal ve ruhsal irtibat kurulur. Bu bağın özü, birbirlerinin ömürlerine barış ve ahengi aşılamak için temel bir gereksinimden gelir. Empati ve ihtimam, bağlarını sağlıklı ve uzun ömürlü kılmanın arkasındaki ana prensiplerdir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.