15 Temmuz toplantısına çağrılmayan SP Vilayet Lideri: Biz Tanzanya’daki partinin vilayet lideri mıyız?

Şanlıurfa Valiliği’nin 15 Temmuz kutlamaları için düzenlediği basın toplantısına yalnızca AKP Vilayet Başkanı’nın davet edilmesine Saadet Partisi Vilayet Lideri Mustafa Niyazi Yanmaz, “Biz Tanzanya’daki partinin vilayet lideri mıyız?” diye reaksiyon gösterdi.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü kutlamalarına iştirakin yüksek olması için bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya yerey yöneticiler ve STK temsilcilerinin yanısıra AKP Vilayet Lideri Abdurrahman Kırıkçı da katıldı. Uygulamaya toplumsal medya hesabından reaksiyon gösteren eski milletvekili ve Saadet Partisi Şanlıurfa Vilayet Lideri Abdurrahman Kırıkçı katıldı.

“BİZ TANZAYA’DA MIYIZ?”

Uygulamaya toplumsal medya hesabından reaksiyon gösteren Saadet Partisi Şanlıurfa Vilayet Lideri ve eski milletvekili Mustafa Niyazi Yanmaz, “Vali değişti, mantık değişmedi” eleştirisi yaparak şunları lisana getirdi: “Sayın Valim, biz Tanzanya’daki partinin vilayet lideri mıyız? Resmi açıklamaya iktidar partisi vilayet lideri hangi sıfatla katılıyor?”

Toplantıyı Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan toplumsal medya hesabından, “Tek ses, tek yürek olalım” formunda paylaşarak vatandaşlara iştirak davetinde bulunurken,  Şanlıurfa Valiliği resmi toplumsal medya hesabından ise toplantı, “Valimiz Ayhan’a basın toplantısında milletvekillerimiz, lokal idarelerimiz, Ak Parti Vilayet Başkanlığımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımız eşlik etti” biçiminde duyuruldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.